Para ilgili herşey  
 


İnternetten para kazanma sanatı

İnternetin yaygınlaşmasıyla internetten para kazanma olanakları artmaya başladı. Bunlardan iki tanesini sizler için inceledik. İlki internetle daha profosyonel ilgilenler için, web sitesi ve son zamanların modası blog sayfaları olanlar için şuan en iyi gelir elde edebilceğiniz Google'ın reklam programı " Google Adsense " ...

" Içerik için AdSense, sayfalarınızın içeriğini
otomatik olarak tarar. Bu sayede, hedef kitlenize
yönelik ve sitenizin içeriği ile alakalı reklamları
sunar (hem metin hem de resim reklamlarını
seçebilirsiniz), reklamlar o kadar iyi eşleştirilir
ki okuyucularınız onları gerçekten yararlı bulurlar. "

Bir diğer netten gelir elde edebileceğiniz reklam programı, kullanıcı olarak websitedeki reklamlara tıklamaktan geçiyor. Reklam şirketi için Bux.to seçtik.
Sistem sitede çıkan reklamlara tıklayarak tıklama başına belli bir ücret alıyorsunuz. Bu ücret degişebiliyor, başlangıç olarak 1 cent olarak belirlenmiş.
Ayrıca arkadaşlarınızı üye yaptığınızda onların kazancından belli bir oranda pay almaktasınız.

Her gün 50 reklama tıklarsanız = 0.50$
25 alt üyeniz her gün 50 reklama tıklarsa = 25.00$
Haftalık kazancınız = 105.00$
Aylık kazancınız = 420$

Basit bir hesap yaptığınızda tablo şu şekilde. Siteye girip üye olduktan sonra "surf ads" kısmında para kazanmaya başlayabilirsiniz.Para kazandıktan sonra paranın size nasıl ulaşacagına gelince bu bölümde para transfer şirketi araya giriyor dünyaca ünlü PayPal. Paypal hesabı açtıktan sonra Bux.to hesabınızdaki para 10$ aşınca talep edip paypal hesabınıza çekebiliyorsunuz. Paypaldaki paranızı heryerde kullanabilirsiniz çünkü çopu şirket paypal ile çalışmaktadır.


Geri Dön
Toplist